15:01

Lakiery magnetyczne - Metody zdobienia paznokci 1.

Hej, hej ;).
Dzisiejszy post będzie pierwszym z serii o nazwie "Metody zdobienia paznokci". Od wielu lat interesuję się pazurkami i zawsze widziałam mnóstwo świetnych sposobów jak je ozdobić. Pragnę te metody umieścić w jednym miejscu by jak najwięcej osób mogło je poznać nie musząc szukać po całym internecie. Przeglądając instagram (a obserwuje wiele zagranicznych pazurko-maniaczek) jestem w szoku, że znam już tyle metod, a mimo to poznaje coraz nowsze.


Nie ma co przedłużać, przejdę do lakierów magnetycznych. Te lakiery są już dobrze znane na polskim rynku więc żadnej nowości tym nie wnoszę. Jest to metoda bardzo prosta, a zarazem efektowna. Potrzebny jest jedynie specjalny lakier magnetyczny oraz magnes które możemy bez problemu znaleźć na allegro, a nawet w drogeriach (moje lakiery z Lovely dostałam w Rossmannie, pozostałe są z Netto ale te same lakiery widziałam w drogerii Dayli ). Magnesy mogą być bezpośrednio połączone z lakierem np być na jego zakrętce, lub osobno. Spotkałam się nawet z magnesem w formie pisaka dzięki któremu możemy sami robić magnetyczne zwory jakie nam się tylko zamarzą. Ja jednak wolę te gotowe wzory, a tych do wyboru mamy naprawdę dużo.
Tutaj widzicie moją kolekcję.
Jak wykonać pazurki tą metodą:

To proste, wystarczy pomalować paznokcie wybranym lakierem magnetycznym i zanim zdąży wyschnąć przyłożyć magnes i przytrzymać około 15 sekund (przy przykładaniu magnesu trzeba uważać aby nie dotknąć nim płytki paznokcia) Następnie pokryć topem i tyle ;) banalnie proste. 
 
  Pamiętajcie, że praktyka czyni mistrza. Dla mnie pierwsze próby z magnetycznymi lakierami były udręką, jak nie dotknęłam magnesem pazurka to w złym miejscu go przytrzymałam i w efekcie tylko połowa paznokcia była pięknie ozdobiona.1 komentarz:

Dziękuję za komentarz, każdy z nich daje mi motywację i kopa do działania. Napisz, a na pewno zajrzę do Ciebie :*.

Copyright © 2016 Ajsza's Passion , Blogger