07:58

Projekt z Rainbow Lyll - Ta dziwna Azja

Hej dziewczyny!
Kolejny tydzień projektu a w nim dziwna Azja. Nie wiem czy w moim zdobieniu jest coś dziwnego ale są napisy i azjatycka postać. Chciałam przetestować lakier od Miss Sporty jaki ostatnio dostałam więc spodziewajcie się recenzji . Po raz drugi w swoim życiu użyłam naklejki wodne i ponownie z tego samego arkusza. Zrobiłam również napisy i użyłam jako naklejek. Jakoś pewniej się czuję robiąc takie wzory na folii niż na paznokciu. Niestety coś kosztem czegoś, również tym razem powstały mi bąbelki powietrza. Też tak czasem macie?   Dzisiaj nie będę dużo pisać i od razu przejdę do zdjęć :)


Do zdobienia użyłam:

 • Lakier Miss Sporty Clubbing Color nr 015
 • Lakier Miss Sporty Check Matte nr 004
 • Lakier Maybelline Colorama nr 51
 • Naklejki wodne YB-702
Co myślicie o takim zdobieniu? Mi najbardziej się podoba naklejka, a reszta w miarę ujdzie. Pech chciał, że już rozwaliłam te pazurki. Zdążyłam zrobić zdjęcia, zbierałam cały sprzęt i nawet nie wiem kiedy i o co zahaczyłam, że prawie w każdym paznokciu coś się rozmazało(najwidoczniej top którego użyłam nie zdążył porządnie wyschnąć). 

2 komentarze:

 1. Fajne paznokcie! Te znaki to taka Twoja twórczość, czy coś znaczą? :)
  Szkoda, że tak szybko się rozwaliły :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znaki ponoć oznaczają ogień (na małym paznokciu), wieś(środkowy), móc (wskazujący), mieć(kciuk). Szukałam w miarę prostych wzorów więc wybrałam przypadkowe i nie zwracałam uwagi na znaczenie 😉.

   Usuń

Dziękuję za komentarz, każdy z nich daje mi motywację i kopa do działania. Napisz, a na pewno zajrzę do Ciebie :*.

Copyright © 2016 Ajsza's Passion , Blogger