15:49

Half Moon matowo błyszczący | Projekt

Witajcie. Dzisiaj kolejne zdobienie na projekt u Elizy . Tym razem miał to być Half Moon za co się ogromnie wkurzyłam na Elizę. Nie lubię robić tego zdobienia, albo pod naklejki wejdzie lakier i psuje cały efekt, albo ja coś zepsuję. Chciałam sobie ułatwić sprawę i użyłam Peel Off zamiast naklejek jednak to też mi nie pomogło. Peel Off za późno ściągnęłam przez co Half Moon się zepsuł. Myślałam że oszaleje no chyba nigdy więcej nie będę robić takiego zrobienia. Jakoś wszystko poprawiłam pędzelkiem ale i tak nie wyszło idealnie.  Dobra koniec tego narzekania ;)
Do zdobienia użyłam holo top coat od Lovely i za nie długo powinna się pojawić jego recenzja. Aby uzyskać taki efekt jaki zobaczcie poniżej musiałam go nakładać gąbeczką. Teraz pokażę wam zdobienie w błyszczącej wersji :). Uwaga będzie sporo zdjęć.
 

A teraz pokażę wam wersję matową


Do zdobienia użyłam:
 
  • Miss Sporty Clubbing Color nr 201
  • Holo Top Coat Lovely
  • Matte Top Coat Lovely  
Która wersja wam się bardziej podoba? Ja stawiam na mat ;). I wybaczcie mi ten krzywy Half Moon, my się po prostu nie lubimy i raczej nie polubimy. Takie zdobienia wolę podziwiać niż robić.

3 komentarze:

  1. Mój ulubiony odcień szarości <3 Mi bardziej podoba się pierwsza wersja ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wersja matowa bardziej mi się podoba :) Ślicznie wtedy akcentuje ten brokacik :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz, każdy z nich daje mi motywację i kopa do działania. Napisz, a na pewno zajrzę do Ciebie :*.

Copyright © 2016 Ajsza's Passion , Blogger