16:08

A'la Glass Nails | Miss Sporty Metal Flip

Hej. Po dłuższej nieobecności wracam do was z świeżutkim zdobieniem. Pierwszy raz pokaże wam krótkie paznokcie. Niestety takie mam wymogi w szkole, że przez ten semestr moje paznokcie muszą być właśnie takiej długości. Ale nie ma co się załamywać, przecież na takich krótkich też można zrobić piękne zdobienia. Dzisiaj przedstawiam wam trochę nie udane a'la glass nails. Ostatnio bardzo modne zdobienie, ale co zrobić gdy nie ma się specjalnej folii do tego zdobienia? Mi z pomocą przyszły kameleony od Miss Sporty. Muszę przyznać, że kupiłam je dawno dawno temu i jakoś nie miałam pomysłu co zrobić z tymi lakierami aż do teraz. Zdenerwowałam się strasznie z powodu zdjęć. Lakier na żywo tak pięknie zmienia kolory, a na zdjęciach praktycznie tego nie widać. Zamiast pięknych kolorów widać bąble co jeszcze bardziej wyprowadziło mnie z równowagi. Sam efekt mi się podoba ale widoczne pęcherzyki powietrza psują wszystko, cóż człowiek uczy się na błędach ;) następnym razem wyjdzie lepiej.  Jeżeli jesteście ciekawe jak zrobiłam to zdobienie to zapraszam poniżej.
  1. Przygotowuje lakier który użyje do zdobienia (maluje lakier na folii u mnie są to dwie warstwy i dwa różne lakiery)
  2. Maluje paznokcie bazowym kolorem, u mnie jest to nudziak o Lovely.
  3. Gdy prędzej przygotowany na folii lakier wyschnie odklejam go i tnę na małe kawałki (wielkość i kształt zależy od gustu)
  4. Pokrywam paznokcie bezbarwnym lakierem
  5. Zanim bezbarwny lakier wyschnie nakładam prędzej przygotowane kawałeczki 
  6. Maluje paznokcie topem i to tyle ;) 
Do zdobienia użyłam:
  • Lakier Lovely Nude Nail Polish nr 7
  • Lakier Miss Sporty Metal Flip nr 040
  • Lakier Miss Sporty Metal Flip nr 030

    Co sądzicie o takim zdobieniu A'la Glass Nails ?

5 komentarzy:

  1. Nie uwierzysz, ale ten kształt i długość bardziej mi się podobają :) Wszystkie równe! :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja jestem miłośniczką długich paznokci więc na pewno latem wrócę do poprzedniej długości ;-). Ale cieszy mnie to, że tobie się podobają :-D.

      Usuń
  2. Współczuję sytuacji w szkole i ogromnie się cieszę, że u mnie w lo nikt nie zwracał na to uwagi. Pazurki ładne, początkowo myślałam, że wykorzystałaś tasiemki :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz, każdy z nich daje mi motywację i kopa do działania. Napisz, a na pewno zajrzę do Ciebie :*.

Copyright © 2016 Ajsza's Passion , Blogger