15:56

Geometryczne paznokcie

Hej. W końcu znalazłam czas dla siebie, a raczej dla blogosfery. Zamiast witać wiosnę kwiatami i słodziuchnymi kolorami ja postawiłam na pazurki w stylu Glamour. Połączyłam czerwień, złoto, beż i czerń. Po raz kolejny odstawiłam stemple i wróciłam do własnoręcznych zdobień. Nie do końca wyszło tak jak chciałam, geometryczne zdobienie miało wyglądać trochę inaczej. Zamiast poczekać aż bazowy lakier dokładnie wyschnie, ja wzięłam się za robienie zdobień czarną farbką akrylową. Gdy chciałam wykonać poprawki kresek przy użyciu wykałaczki zrobiłam dziurki w beżowym lakierze. Zakryłam je złotym brokatowym lakierem który miałam zamiar umieścić w innych miejscach. Czarne kreski też nie wyszły tak równo jak chciałam. Ale cóż, jak to się mówi "mądry pomyśli, że tak miało być, a głupi się nie domyśli" ;). Przed wykonaniem tego zdobienia pech chciał że paznokieć w małym paluszku złamał się praktycznie do samej skórki, tu z pomocą przyszedł akryl którego już dawnooo nie używałam. Przedłużyłam ten paznokieć na formę i na moje oko różnicy wielkiej nie widać. Co tu dużo będę pisać, zapraszam na zdjęcia.
Do zdobienia użyłam: • Lakiery Wibo Incredible Gel (Base, Top Coat i kolorek nr 2 recenzję tych lakierów znajdziecie TU)
 • Złoty Art Liner od Wibo
 • Lakier Wibo Express Growth
 • Farba akrylowa

  Jak wam się podoba takie zdobienie? Pierwszy raz robiłam takie geometryczne pazurki i coś czuję, że nie raz do tego motywu wrócę ;).

6 komentarzy:

 1. Fajne połączenie kolorów i zdobienie też :)

  OdpowiedzUsuń
 2. W życiu bym nie powiedziała, że paznokieć jest przedłużany ;) Zdobienie jest bardzo fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny mani, wzorek bardzo w moim guście - najbardziej lubię właśnie geometryczne motywy na paznokciach!

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo lubię takie połączenie kolorów ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. czerwień i złoto- to moje ulubione połączenie zimowe :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz, każdy z nich daje mi motywację i kopa do działania. Napisz, a na pewno zajrzę do Ciebie :*.

Copyright © 2016 Ajsza's Passion , Blogger