15:52

Maskara Lovely Lash Extension - Perełka czy bubel. Recenzja


Cześć ;). Tak jak ostatnio pisałam, mam więcej czasu i dzięki temu częściej będę wstawiać posty. Dzisiaj odskoczę od paznokci i przejdę do oczu, a mianowicie do maskary od Lovely. Jakiś czas temu otrzymałam ją w nagrodę za pazurkowy konkurs. Byłam bardzo optymistycznie do niej nastawiona, zapewne przez pozytywne opinie jakie na jej temat słyszałam. Co prawda rzęsy mam dosyć długie, a na ich gęstość nie mam co narzekać więc od maskary nie wymagam zbyt wiele. Niestety maskara Lash Extension na mnie nie zrobiła wielkiego wrażenia.

Co mówi producent:
Lash Extension- efekt przedłużonych, zagęszczonych rzęs z efektem podkręcenia. Idealnie zaprojektowana wyprofilowana szczoteczka unosi rzęsy, końcówka aplikatora zaprojektowana tak, by docierać do najmniejszych i najtrudniej dostępnych rzęs w kącikach oczu. Silikonowe włoski szczoteczki wydłużają i pogrubiają, idealnie rozczesując rzęsy.
Maskara w swojej formule zawiera pojedyncze włókna, które doczepiają się do rzes nadbudowując je i maksymalnie wydłużając.

Zgodzę się z wydłużeniem rzęs oraz ich podkręceniem( mimo że jest w niewielkim stopniu). Niestety nie zagęszcza ich, a raczej skleja chociaż szczoteczka wydaje się idealna do rozczesywania rzęs i zapobiegania ich sklejeniu. Mimo to dam jej jeszcze szansę, może z czasem bardziej się do niej przekonam. Przynajmniej nie obsypuje się z rzęs. Na ten moment nie jestem nią zachwycona ale i nie jestem rozczarowana.

Szczoteczka wygląda tak: 


Na oczach prezentuje się tak: (lewa strona bez maskary, prawa z maskarą)

 Podsumowując:
Maskara Lovely Lash Extension
Cena: ok. 13zł
Ilość produktu: 8g
Dostępność: Rossmann półka Lovely
Kolor: Czarny
Szczoteczka: Sylikonowa
Ocena: 3/5

Na ten moment dla mnie nie jest to ani perełka ani bubel. To jest moje zdanie na temat Maskary Lash Extension. A wy co o niej myślicie?

2 komentarze:

  1. Nie znam ale prezentuję się całkiem fajnie :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jedyny minus to to że skleja rzęsy chociaż w nie dużym stopniu. Warta przetestowania bo wiele kobiet ją poleca ;-)

      Usuń

Dziękuję za komentarz, każdy z nich daje mi motywację i kopa do działania. Napisz, a na pewno zajrzę do Ciebie :*.

Copyright © 2016 Ajsza's Passion , Blogger